Nocka w szkole

Długo uczniowie klasy Va będą wspominać swoją noc, spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Impreza rozpoczęła się o godz. 20.30 w piątek 29-go marca, a zakończyła o słonecznym poranku dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, poduszkę, ulubioną przytulankę oraz dużą porcję dobrego humoru.
Nad wszystkim czuwała wychowawczyni, p. Monika Jaskuła, aktywnie wspierana przez panie: Annę Dybałę i Małgorzatę Łabęcką. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były tańce i pląsy przy muzyce i barwnych światełkach, gry i zabawy, turniej szachowy. W sali gimnastycznej rozgrywały się mecze piłki nożnej.

Uczniowie mieli zapewnione przekąski w postaci chrupek, popcornu, ciasteczek, cukierków, soków, wody. Podczas trwania nocki została zaserwowana smakowita pizza oraz ciepła herbatka dostępna przez całą noc. Wszystko to zasponsorowała Rada Rodziców klasy Va. Zanim wszyscy udali się na zasłużony (aczkolwiek baaardzo późny:)) odpoczynek na materacach, obejrzeli film przygodowy „Mój przyjaciel Smilly”.

W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa