Wizyta w Centrum Kształcenia Praktycznego

21 października 2025 roku, uczniowie klasy 8b, będąc na wizycie w Centrum Kształcenia Praktycznego mieli okazję z bliska zobaczyć pracownie trzech ostrowskich szkół ponadpodstawowych (Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych, Zespół Szkół Technicznych oraz Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych). Niektórzy (Ci bardziej odważni) mogli z pomocą nauczyciela-specjalisty zawodu, samodzielnie wykonać drobne zadania praktyczne oraz przyjrzeć się pracy związanej z danym zawodem. Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Sawickiej za oprowadzenie po przepięknym obiekcie. Do zobaczenia w czasie Dni Otwartych!

   
   

 

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa