Spotkanie z policjantami

W dniu 03.10.2018 klasa 4a gościła na godzinie wychowawczej funkcjonariuszy policji w osobie pp. st. sierż. Patrycji Lichtarowicz oraz nadkomisarza Krzysztofa Kuli, którzy ciekawie przypominali uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i wymieniali obowiązkowe wyposażenie roweru. Uczniowie klasy 4 chętnie dzielili się doświadczeniem i mieli bardzo dużo pytań. Wyrazili również chęć kolejnego spotkania. Zatem do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa