Z wielkim żalem zawiadamiamy

Z wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci Aleksandry Gotszlik – nauczycielki oraz wieloletniej wicedyrektor Gimnazjum nr 4. Wychowała wiele pokoleń młodzieży, z oddaniem wspierając ich rozwój i edukacyjne pasje. Była osobą życzliwą, pełną ciepła i profesjonalizmu, na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Dyrekcja oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 14

Sportowe osiągnięcia uczniów w klasie 6a

Zuzanna Łagoda

  • srebrny medal w kategorii kadet w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Wielkopolski Taekwondo 2026

  •  II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Taekwondo (18 stycznia 2026)

Marcel Napierała

osiągnięcia medalowe z pierwszej połowy roku szkolnego:
– 09.2025 – 3 miejsce w sztafetowym biegu przełajowym – XXVII WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA DZIECI
– 02.10.2025 – 2 miejsce – bieg na 1000m na Otwarciu stadionu lekkoatletycznego
– 15.11.2025 – 3 miejsce na Otwartych Mistrzostwach w pływaniu w Pleszewie-  50 m stylem dowolnym
– 15.11.2025- 3 miejsce na Otwartych Mistrzostwach w pływaniu w Pleszewie –
50 stylem grzbietowym