4b integracyjnie

Dziś klasa 4b była na wycieczce integracyjnej w Kęszycach w Zagrodzie Białego Króliczka. Było cudnie, na łonie natury, mogliśmy karmić zwierzęta, zbierać plony i stworzyć własną jesienna ozdobę na stół (z tego, co przynieśliśmy z lasu). Na koniec ognisko i kiełbaski. Było przednio♥️

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa