Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli zwycięstwo w XVII Muzealnym Konkursie Historycznym „Spacerem w przeszłość” o tytuł Młodego Regionalisty. Hasłem tegorocznego konkursu było „Ostrowskie Ateny. Wokół literatury”.
Drużyna młodsza w składzie: Milena Laskowska, Maria Rynowiecka, Maria Rzeźnik, Franciszek Bielski, Samuel Fras, Tomasz Niechaj (wszyscy klasa 5b) zdobyła Srebrną Odznakę Młodego Regionalisty.
Drużyna starsza w składzie: Julia Anioł, Iga Jagielska, Oskar Platz (wszyscy klasa 6b), Amelia Powolna i Wiktoria Rzosińska (obie klasa 7a) oraz kapitan Maciej Sobala (klasa 7b) nie tylko zdobyła Złotą Odznakę Młodego Regionalisty, ale uzyskała najlepszy wynik spośród wszystkich uczestników.
Wysokie wyniki obu naszych drużyn zaowocował przyznaniem szkole tytułu „Kuźni Regionalistów2025”.
Gratulujemy obu drużynom życząc dalszych dalszych sukcesów!
Jesteśmy z Was dumni!



