W dniach 20-21 czerwca odbyła się XXXII Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych” w konkurencji skok w dal. W sobotę miały miejsce eliminacje, a w niedzielę rozegrano finały. Jasper Edmundson wywalczył srebrny medal z wynikiem 5,17m.
W ramach powyższego finału odbyła się rywalizacja w skoku wzwyż. Nasza uczennica Aleksandra Ryś poprawiła swój rekord życiowy, pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 135 cm. O poziomie rywalizacji niech świadczy fakt, że to osiągnięcie pozwoliło Oli zająć czwarte miejsce.
BRAWO, BRAWO, BRAWO!



