Sukcesy Jędrzeja Bednarczyka

Ostatnie dni przed przerwą świąteczną były bardzo pracowite dla Jędrzeja Bednarczyka. Najpierw udany turniej futsalowy (2. miejsce drużyny SP14), a potem rywalizacja przy stole pingpongowym.

II Grand Prix Polski Młodzików – Sępólno Krajeńskie (19–21 grudnia) – miejsca 33-40 (przy czym nasz uczeń jest żakiem, a rywalizował w kategorii młodzików, a więc wiekowo wyższej).

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Miliczu. Jędrzej wygrał klasyfikację żaków, a w turnieju open drugie miejsce.

Więcej: https://www.facebook.com/share/1BdRx2Tksr/

Mistrzostwa Miasta w futsalu

W dniu 18.12.2025 r. w SP14 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się turniej piłki nożnej halowej – etap miejski. Drużyna gospodarzy zajęła II miejsce i awansowała do turnieju powiatowego, który odbędzie się 16 stycznia przyszłego roku, także w naszej szkole.

Skład: Laska Krzysztof, Bielski Franciszek, Kuroszczyk Dominik, Ewiak Borys, Sobczak Filip, Wojtynia Nikodem, Bednarczyk Jędrzej. Opiekun: Kamil Tobolski.

Serdeczne gratulacje! 

Tego samego dnia swoje zmagania toczyli ich starsi koledzy. Ekipa SP14 zajęła ostatecznie czwarte miejsce w mieście. Podopiecznymi Mariusz Posadzego są: Maja Skoczylas, Wojciech Urbaniak, Kewin Strasburger, Cezary Bednarczyk, Paweł Adamczak, Igor Kubacki, Bartosz Smogulski. Gratulujemy!