Mistrzostwa Miasta w futsalu- eliminacje

W tym roku szkolnym z powodu dużej ilości zgłoszonych drużyn do Mistrzostw Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w futsalu Ostrowski Związek Sportowy postanowił przeprowadzić eliminacje. W tej halowej odmianie piłki nożnej odbyły się turnieje w Szkole Podstawowej nr 14 – dla uczniów klas 4-6 – oraz dla starszych uczniów w nowej hali Szkoły Sióstr Salezjańskich.

Nasze reprezentacje w obu kategoriach awansowały do turnieju finałowego. Oba turnieje główne o Mistrzostwo Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbędą się 18 grudnia w hali SP14.

W sobotę 06.12.2025r. o godz. 10.00 odbył się Turniej Mikołajkowy, przygotowany przez Radę Osiedla Nr 10 w SP11 przy ulicy Batorego. Zaproszone do wspólnej zabawy zostały dzieci z klas 2-gich naszej szkoły i SP11. Wszyscy zarówno uczestnicy jak i rodzice na trybunach bawili się wspaniale. Między konkurencjami dzieci prezentowały umiejętności artystyczne. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i upominki. DO ZOBACZENIA!!!

Mała książka – wielki człowiek

W grudniu uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”. Otrzymali Wyprawki Czytelnicze zawierające książkę „Wnuczka antykwariusza”, które umożliwią im naukę czytania oraz zachęcą do wspólnego czytania z rodzicami. Dla rodziców znalazła się tam broszura „Kochasz? Czytaj razem z Dzieckiem!” zawierająca informacje o korzyściach ze wspólnej lektury z dzieckiem. Dzieci były zadowolone z niespodziewanego prezentu.