W miniony czwartek uczniowie klasy pierwszej i czwartej wybrali się na spektakl do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Siedząc na balkonie pięknej widowni, obserwowali przedstawienie klasycznej baśni „Kopciuszek” w wykonaniu profesjonalnych aktorów. Urzekała śliczna scenografia, wspaniałe kostiumy i kulturalna atmosfera, do której dostosowali się nasi uczniowie, przywdziewając galowe stroje i zachowując godna szacownych murów powagę i dyscyplinę.
Duża w tym zasługa ich cudownych wychowawców: pp. Patrycji Muss-Śliwy i Moniki Jaskuły. Dziękujemy również mamom młodszych z uczniów, które pomogły w sprawowaniu opieki nad grupą.
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych 2017/2018

Adam Hybsz uczeń klasy II a
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Marcin Lisik uczeń klasy III b.
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Bartosz Słomiński uczeń klasy III b
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Cyprian Stasiak uczeń klasy III d
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Agnieszka Miętkiewicz uczennica klasy III e
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Jakub Popiel uczeń klasy III e
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Uczniowie przygotowali się pod kierunkiem: p. Renaty Olkowicz, p. Moniki Jończak-Lis, p. Joanny Urbaniak, p. Dariusza Pietraszka oraz p. Jarosława Paszkiewicza.
I miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
W dniu 12 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje miejskie do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie musieli wykazać się znajomością: znaków i przepisów ruchu drogowego, pomocy przedmedycznej oraz opanowania roweru na terenie miasteczka ruchu drogowego oraz toru przeszkód. W wyniku bardzo wyrównanej rywalizacji nasi uczniowie w składzie: Aleksander Sitarz (klasa 3d), Bartosz Pabian (klasa 2a), Norbert Warzecha (klasa 2c) zajęli I miejsce i zakwalifikowali się do etapu powiatowego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



