Kartka świąteczna – wyniki konkursu

Dziękujemy za udział w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną z elementami origami z życzeniami w języku angielskim. Zgłoszono 24 piękne kartki i potwierdzamy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 mają innowacyjne pomysły i są kreatywni. Oceniano estetykę wykonania, pomysł, elementy origami oraz poprawność życzeń w języku angielskim.

Wyniki:

Młodsza grupa wiekowa (klasa 1a i 4a): ze względu na trudność w wyłonieniu jednego zwycięzcy nagrody przyznano wszystkim uczestnikom:

Nikodem Kasprzak,

Michał Kopacki,

Gabriela Roguszna,

Oskar Thomas,

Amelia Wojtasik

oraz Patrycja Bagdziun z klasy IV

 

Starsza grupa wiekowa (klasy VII i gimnazjalne):

I miejsce: Agnieszka Miętkiewicz 3e

                   Agnieszka Ciupka 7d

II miejsce: Magdalena Szczap 3d

III miejsce: Martyna Mróz 3g

oraz wyróżnienia:

Zuzanna Kurdykiewicz 3f, Wiktoria Szczepaniak 3g, Marta Marcinkowska 7a

 

Brawa!

Dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym 🙂

Sukces Oli Dury z VII d

22.11.2017 r. w Perzycach za Krotoszynem, odbył się konkurs piosenek Czesława Niemena. Miałam przyjemność zaprezentować tam dwie piosenki: „Jednego serca” oraz „Sen o Warszawie”. Występowałam w kategorii „szkoły podstawowe od klasy VII i oddziały gimnazjalne”.

Poziom był wysoki więc byłam zaskoczona, gdy okazało się, że zajęłam I miejsce. 

Każdy uczestnik został nagrodzony i poczęstowany pysznym, ciepłym obiadkiem. Na deser serwowano ciasteczka z kawiarni „Pod papugami” Atmosfera konkursu była wspaniała. Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam w nim udział.

Aleksandra Dura VII d