6 grudnia uczniowie SP nr 14 spędzili bardzo aktywnie. Razem z roztańczonymi Mikołajkami poznawali kroki świątecznej zumby tańczonej do grudniowych przebojów. Wydarzenie te przygotował Samorząd Uczniowski. Dziękujemy dziewczynom za naukę tańca, a nauczycielom wf-u za nadzorowanie przebiegu zabawy.
Category: Samorząd Uczniowski
Dyskoteka andrzejkowa
Dnia 22 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, lecz w tym roku w nieco innej formie 😉 Tegoroczną imprezę urozmaiciły stoiska andrzejkowe o rożnej tematyce; można było między innymi poznać swoją przyszłość lub przyszłego partnera/partnerkę. Wszystkie zabawy przygotowane przez uczniów cieszyły się dużym zainteresowaniem. Poza tym na dyskotece nie zabrakło znakomitej muzyki oraz tańca. Cała impreza cieszyła się pozytywnym odzewem.
Samorząd Uczniowski
Skład Samorządu:
Przewodniczący: Szymon Sadło
zastępca: Nicola Czeczuro
Skarbnik: Kornelia Mroczek
Protokolant: Wiktoria Szczepaniak
PRACA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
- Przeprowadzenie akcji „ Sprzątania Świata – Polska 2017″ pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”
- Zbiórka plastikowych nakrętek-na bieżąco
- Uczczenie pamięci Powstańców Wielkopolskich poprzez zapalenie zniczy.
- Udział w XI konkursie ekologicznym „Odpadów Segregowanie- Lepsze Spalanie”.
- Zorganizowanie dyskoteki szkolnej.
W planach
- Zorganizowanie Spotkania Mikołajkowego w Powiatowym Ośrodku Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo.
- Wykonanie ozdób choinkowych.
- Bal Karnawałowy
- Poczta Walentynkowa.
- Dzień Wiosny.
- Zorganizowanie w naszej szkole spotkania z okazji „Zajączka” z młodzieżą z Powiatowego Ośrodku Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo.


















