Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej

W dniu 26 października radni z naszej szkoły: Igor Kaczmarek i Max Linkowski wzięli udział w I inauguracyjnej Sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w roku szkolnym 2018/19. Nasi reprezentanci mogli poczuć się jak „dorośli” radni, ponieważ obrady miały miejsce w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego. Sesję otworzył Przewodniczący Rady Miejskiej Marian Herwich. Obrady rozpoczęły się od ślubowania członków Rady, a następnie przeprowadzone zostały wybory Prezydium Rady. Obradom przysłuchiwały się pani Prezydent Miasta Beata Klimek oraz jej zastępca pani Ewa Matecka, które pogratulowały wyboru oraz życzyły sukcesów nowej Radzie. Pani Prezydent podkreślała, że młodzi ludzie są nadzieją naszego miasta i to od nich będzie zależały losy nas wszystkich za 20-30 lat.
 

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa