Klasy pierwsze w bibliotece

31 października uczniowie klas pierwszych odwiedzili bibliotekę szkolną. Uczniowie zostali zapoznani z regulaminem wypożyczania książek oraz zasadami zachowania się w bibliotece.Dzieci dowiedziały się także, jak należy dbać o książki. Podsumowaniem zajęć było wypożyczenie przez każde dziecko pierwszej książki, do której została dołączona kolorowa zakładka. 
Mamy nadzieję, że ta wizyta zachęci dzieci do sięgania po książki. Dziękujemy Pani Monice za zaproszenie i przygotowanie tak ciekawej lekcji. 

 

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa