1. MIEJSCE – SP 14 OSTRÓW WLKP
2. MIEJSCE – SP SOBÓTKA
3. MIEJSCE – SP SIEROSZEWICE
4. MIEJSCE – SP SOŚNIE
W TURNIEJU BRAŁO UDZIAŁ 8 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW Z POWIATU OSTROWSKIEGO. NASZA DRUŻYNA WYGRAŁA WSZYSTKIE SWOJE MECZE W GRUPIE, A W FINALE POKONAŁA SP SOBÓTKA 3:0. Gratulujemy!
Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Cegła, Filip Kwiecień, Jakub Sobczak, Piotr Stojanowski (wszyscy 8f) oraz Kamil Chmiel, Marcin Chmiel, Mikołaj Grycman, Bartosz Jureczek, Eryk Kałuża, Maksymilian Kieliba, Jakub Kramarczyk, Kacper Piotrowicz, Krystian Szczepaniak i Igor Wojciechowski (wszyscy 3b).



