Od 18 stycznia wracają do szkoły klasy I-III – zgodnie z planem lekcyjnym.
Świetlica dla uczniów klas I-III będzie funkcjonować bez zmian, czyli w godzinach 6.30 – 16.30. Rodziców nadal prosimy o niewchodzenie do szkoły oraz zaopatrzenie dzieci w maseczki, które obowiązywać będą w przestrzeni wspólnej szkoły.
Klasy IV –VII pozostają nadal w systemie nauki zdalnej (on-line).
