Moc była z nimi!

Muzeum Gwiezdnych Wojen w Witaszycach stanęło przed nimi otworem. W środku poczuli obecność Mocy, stanęli oko w oko z bohaterami kultowej serii filmów o rywalizacji Dobra ze Złem w reżyserii m.in. George’a Lucasa. Wrażenia były super!

Mowa oczywiście o uczestnikach półkolonii w Szkole Podstawowej nr 14 i ich opiekunkach, pp. Kamili Krawczyk i Sylwii Różalskiej.

Pierwszy tydzień półkolonii za nami

Przepis na udane półkolonie sportowe

Składniki:

  • zgrana grupa dzieci,
  • odpowiedzialne, pełne ciepła opiekunki, czyli Alena Sobczak i Małgorzata Sępołowicz,
  • chęci,
  • energia,
  • dobry humor.

Po ich wymieszaniu otrzymujemy:

  • niesamowite skoki w Parku Trampolin,
  • nurkowanie w kaliskim Aquaparku,
  • stanięcie twarzą w twarz z przyrodą Czarnego Lądu we wrocławskim Afrykanarium,
  • radość z lepienia z gliny w czasie zajęć decoupage,u.

Tylko żal, że to już koniec. 

Do zobaczenia w czasie letniego turnusu!