Półkolonie w naszej szkole!

ZAPRASZAMY NA:

Aktywne ferie zimowe połączone z wyjazdem na warsztaty kreatywne

do Muzeum Gwiezdnych Wojen w Witaszycach.

Odbędą się dwa turnusy:

I turnus w terminie: 12.02.2018r. – 16.02.2018r.        Koszt: 100 zł.

II turnus w terminie: 19.02.2018r. – 23.02.2018r.        Koszt: 100 zł.

Zapisy w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 14, ul. Krotoszyńska 171

lub pod numerem telefonu: 62 735 60 91

PROGRAM PÓŁKOLONII :    

PONIEDZIAŁEK:

     9:00 – zbiórka w SP14

     9:00 – 10:00 – zajęcia profilaktyczne

    10:00 – 11:15 – film

    11:15 – 11:30 – drugie śniadanie

    11:30 – 13:30 – zajęcia plastyczne – bałwan z gliny, kot +  decoupage (cz.1)

    13:30 – 14:30– zajęcia na sali sportowej

    14:30 –  15:00 – obiad

    15:00 – 15:30 – gry planszowe

WTOREK:

    10:00 – 11:30 – kręgle, tenis stołowy, piłkarzyki

    11:30 – 11: 45 – drugie śniadanie

    11: 45 – 13:45 – zajęcia plastyczne – scrapbooking (exploding box, kartka)

    13:45 – 14:45 –  kalambury

    14:45 – 15:15 – obiad

    15:15 – 15:30 – gry planszowe

ŚRODA:

    9:30  – spotkanie przed kinem

    10:00 – 12:00 – seans filmowy – Kino Komeda

    12:00 – 12:45 – przejazd do szkoły

    12:45 – 13:00 – drugie śniadanie

    13:00 – 14:00 – zajęcia w sali kolumnowej

    14: 00 – 15:15 – zajęcia plastyczne – decoupage (cz.2)

    15:15 – 15:30 –  obiad

CZWARTEK:

    10:00 – zbiórka w SP 14

    10:00– 11:30 – zajęcia profilaktyczne (wspólne podchody)

    11:30 – 12:00 – drugie śniadanie

    12: 00– 14:30 – zajęcia sportowe – sala gimnastyczna

    14:30 – 15:00 – obiad

    15:00 – 15:30 – gry planszowe

PIĄTEK:

     9:45 – zbiórka w SP 14

     10:00 – 11:00 – przejazd do Witaszyc

     11:00 – 13:00 – Muzeum Gwiezdnych Wojen w Witaszycach

     13:00 – 14:00 – powrót do szkoły

     14:00 – 15:00 – zajęcia plastyczne – czekoladownik

     15:00 – 15:30 -obiad

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

„Spelling Bee”

W dniu 26.01.2018 odbył się szkolny etap konkursu literowania w języku angielskim „Spelling Bee”. Uczniowie klasy IVa mogli wykazać się znajomością alfabetu w dwóch konkurencjach. Najpierw zapisywali przeliterowane przez panią Joannę Pabich słowa, a później losowali po trzy wyrazy do samodzielnego przeliterowania i pod czujnym okiem pani Lidii Pietrzak w towarzystwie pacynki zdobywali kolejne punkty.

Wszyscy obecni zdobyli się na odwagę i zasłużyli na punkty plusowe z zachowania. Natomiast zwycięzcy awansowali do etapu międzyszkolnego, który odbędzie się 9 lutego. A są to:

I miejsce

Brzezicha Izabela

Jatczak Michalina

II miejsce

Grzywna Michał

III miejsce

Bagdziun Patrycja

IV miejsce

Pietras Fabian

Sadowski Mateusz