Bajeczne piosenki

W dniu 6 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej Sióstr Salezjanek odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki. W tym roku tematem przewodnim były „Piosenki z bajek”.

Naszą szkołę reprezentowały dwie czwartoklasistki: Anna Dura i Aleksandra Sikora oraz uczennica klasy 7d Aleksandra Dura. Cała trójka wykonała swoje utwory z cenną dla muzyki wrażliwością i zaangażowaniem artystycznym.

Efektem tego było zajęcie pierwszego miejsca przez Aleksandrę Durę, która zaśpiewała piosenkę pt. „Po raz pierwszy widzę blask”. Młodsze dziewczęta z SP 14 swoim naturalnym wdziękiem potwierdziły aspiracje do przyszłych sukcesów na polu artystycznym.

„Piosenka jest dobra na wszystko” – takim stwierdzeniem można podsumować prezentacje wszystkich uczestników konkursu. Zaśpiewane utwory wprowadziły słuchaczy w świat czasami dawno miniony, ale wysłuchane interpretacje sprawiły, że chociaż na chwilę można było przenieść się w czasy Akademii Pana Kleksa, Pocahontas i Króla Lwa.

Jarmark Bożonarodzeniowy

„Zakątki mojego miasta”

Miło nam wszystkim zakomunikować, że w VIII Międzyszkolnym konkursie fotograficznym pt: „Zakątki mojego miasta„, zdjęcia Natalii Zmyślonej oraz Moniki Janikowskiej (obie klasa 3f) zajęły odpowiednio I i III miejsce.

Serdecznie WAM gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów