Nasi młodzi uczniowie klas 4. i 5. uczestniczyli w dniu 8 października w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej w SP 7. Mimo że przegrali wszystkie mecze, należy zaznaczyć, że byli najmłodszym zespołem w turnieju i dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką.
Skład drużyny – Dziuba Alan,Dziuba Nikodem, Droszcz Jakub, Pietras Fabian, Raszewski Marcin, Grzywna Michał, Działocha Wiktor, Kamzol Radosław, Pastuszak Maciej, Jankowiak Krystian.


