W dniach od 17.01 do 21.01.2022 r w naszej szkole odbywały się półkolonie sportowe organizowane przez „OKS 1926”. Uczestnikami zajęć w większości byli uczniowie SP 14 i SP 2 , którzy na co dzień trenują piłkę nożną w OKS 1926. Oprócz zajęć sportowych dzieci fantastycznie bawiły się na trampolinach oraz uczestniczyły w seansie filmowym w kinie Helios.






