Dnia 16 kwietnia w Szkole Podstawowej nr. 14 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce nożnej Igrzysk Dzieci. Nasza reprezentacja zajęła 3. miejsce
Skład 1. Adamczak Paweł 2. Sułkowski Bartek 3. Smogulski Bartek 4. Kubacki Igor 5.Bednarczyk Cezary 6. Urbaniak Wojciech 7. Sułot Brunon 8. Kuroszczyk Dominik 9. Bielski Franciszek 10. Wojtynia Nikodem 11. Laska Krzysztof 12. Skoczylas Majka ( kierownik drużyny).
Klasyfikacja końcowa turnieju
I SP NOWE SKALMIERZYCE
II SP 6 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
III SP14 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
IV SP SOBÓTKA
V SP DĘBNICA
Natomiast w piątkowej rywalizacji starszych chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży ekipa SP14 w składzie: 1. Janaszkiewicz Jakub 2. Kopacki Michał 3. Winkiel Roland 4.Smogulski Filip 5. Kostrzewski Brunon 6. Łapiński Hubert 7. Fluder Nikodem 8. Sobala Maciej znalazła się na piątym miejscu.






