Powiatowe trzecie miejsce piłkarzy

Dnia 16 kwietnia w Szkole Podstawowej nr. 14 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce nożnej Igrzysk Dzieci. Nasza reprezentacja zajęła 3. miejsce 👏

Skład 1. Adamczak Paweł 2. Sułkowski Bartek 3. Smogulski Bartek 4. Kubacki Igor 5.Bednarczyk Cezary 6. Urbaniak Wojciech 7. Sułot Brunon 8. Kuroszczyk Dominik 9. Bielski Franciszek 10. Wojtynia Nikodem 11. Laska Krzysztof 12. Skoczylas Majka ( kierownik drużyny).

Klasyfikacja końcowa turnieju

I SP NOWE SKALMIERZYCE

II SP 6 OSTRÓW WIELKOPOLSKI

III SP14 OSTRÓW WIELKOPOLSKI

IV SP SOBÓTKA

V SP DĘBNICA

Natomiast w piątkowej rywalizacji starszych chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży ekipa SP14 w składzie: 1. Janaszkiewicz Jakub 2. Kopacki Michał 3. Winkiel Roland 4.Smogulski Filip 5. Kostrzewski Brunon 6. Łapiński Hubert 7. Fluder Nikodem 8. Sobala Maciej znalazła się na piątym miejscu.

 

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa