Uczniowie z Ostrowa Wielkopolskiego znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej
i rodzinnej mogą co roku ubiegać się o stypendium szkolne przyznawane przez
Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
Wnioski należy składać od 1 do 15 września roku szkolnego 2025/2026.
Dochód na 1 osobę w rodzinie uległ zmianie wynosi – 823 zł/ na członka rodziny.
Stypendium szkolne może być przyznane pod warunkiem faktycznego zamieszkania na terenie
Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski
oraz potwierdzenia uczęszczania dziecka do szkoły (wymagana pieczątka szkoły na wniosku).
Wniosek do pobrania w sekretariacie szkoły!
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie UM Ostrowa Wlkp.:
