Rada Rodziców dołączyła do obchodów Tygodnia Szczęścia w Szkole i ufundowała wszystkim uczniom drobny, słodki poczęstunek z pełnowartościowych wafelków i pyszne zamienniki dla tych, którzy ich jeść nie mogą. Dzięki temu dzisiejszy dzień zaczął się salami wypełnionymi po brzegi uśmiechniętymi twarzami 🙂 🙂 🙂
Dziękujemy Rodzicom !
