15 kwietnia w naszej szkole odbyły się warsztaty stomatologiczne dla uczniów klas V i VI oraz chirurgiczno- anatomiczne, gdzie młodzież z klas VII i VIII poznała anatomie serca.
Uczniowie, zaopatrzeni w autentyczne narzędzia chirurgiczne oraz odpowiedni strój, mogli całkowicie wcielić się w medyków. Pracowali na prawdziwych narządach poznając ich budowę wewnętrzną, a także ucząc się szycia chirurgicznego.
Warsztaty były doskonałą okazją do poznania zasad profilaktyki zdrowotnej oraz mechanizmów powstawania, czy przebiegu chorób dotykających wiele osób z naszego społeczeństwa.
Uczniowie na koniec otrzymali certyfikaty i stomatologiczne upominki. Wszyscy wyszli z zajęć zachwyceni.








