Wyjście do Ostrowskiego Centrum Kultury

W czwartek 18.10.2018 r. klasy I-II wybrały się na przedstawienie pt. „Dorotka po drugiej stronie tęczy”. Był to spektakl przygotowany przez Teatr Profilaktyczny „Alert” z Wrocławia. Spektakl bardzo przypadł do gustu młodym widzom i chętnie oglądali przedstawienie. Zostały poruszone treści ekologiczne. Uczniowie, także zwracali uwagę na stroje i interaktywny charakter przedstawienia, gdyż można było odpowiadać aktorom i przeżywać przygody razem z nimi, siedząc na widowni. Morałem historii, której główną bohaterką była, Dorotka są prawdy, że:

  • dobro zawsze zwycięża,
  • wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej,
  • warto wierzyć we własne siły,
  • przyjaźń pokona największe przeciwności losu.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa