Uczymy się zdrowych nawyków żywieniowych. Samodzielnie wykonane podczas drugiego śniadania sałatka lub szaszłyki owocowe smakują wybornie. Przy okazji uczymy się współpracy w grupie, planowania i samodzielności. Nie zabrakło mnóstwa uśmiechu i radości.





