Zdrowe śniadanie w 2b – samodzielnie wykonane

Uczymy się zdrowych nawyków żywieniowych. Samodzielnie wykonane podczas drugiego śniadania sałatka lub szaszłyki owocowe smakują wybornie. Przy okazji uczymy się współpracy w grupie, planowania i samodzielności. Nie zabrakło mnóstwa uśmiechu i radości.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa