Szanowni Państwo,
po zakończonych feriach, w dniu 31 stycznia:
– uczniowie klas V-VIII przechodzą w tryb nauki zdalnej do dnia 27 lutego,
– uczniowie klas I-IV pracują w niezmienionej formie – stacjonarnie, zgodnie z planem lekcji.
Świetlica szkolna również funkcjonuje zgodnie z planem.
