Zmiana organizacji pracy szkoły

Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.  

po zakończonych feriach, w dniu 31 stycznia:

– uczniowie klas V-VIII przechodzą w tryb nauki zdalnej do dnia 27 lutego,

– uczniowie klas I-IV pracują w niezmienionej formie – stacjonarnie, zgodnie z planem lekcji.

Świetlica szkolna również funkcjonuje zgodnie z planem.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa