Warsztaty chirurgiczne i stomatologiczne

15 kwietnia  w naszej szkole odbyły się warsztaty stomatologiczne dla uczniów klas V i VI oraz chirurgiczno- anatomiczne, gdzie młodzież z klas VII i VIII poznała anatomie serca.

Uczniowie, zaopatrzeni w autentyczne narzędzia chirurgiczne oraz  odpowiedni strój, mogli całkowicie wcielić się w medyków. Pracowali na prawdziwych narządach poznając ich budowę wewnętrzną, a także ucząc się szycia chirurgicznego.

Warsztaty były doskonałą okazją do poznania zasad profilaktyki zdrowotnej oraz mechanizmów powstawania, czy przebiegu chorób dotykających wiele osób z naszego społeczeństwa.

Uczniowie na koniec otrzymali certyfikaty i stomatologiczne upominki. Wszyscy wyszli z zajęć zachwyceni.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa