Wnioski o przyjęcie do klasy 1, 4 oraz 7

Informujemy, że z dniem 1 lutego 2018 r. otwarta zostanie rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim. Rekrutacja zasadnicza potrwa do dnia 30 maja 2018 r. Zgłoszenia można dokonać bezpośrednio w szkole, lub za pomocą elektronicznego systemu NABO poprzez wypełnienie dokumentu, który należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole.

Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci do klasy IV lub VII na rok szkolny 2018/2019, nie wypełniają wniosku elektronicznego tylko papierowy wniosek o przyjęcie do szkoły zamieszczony w plikach poniżej. Wypełniony i podpisany przez rodziców wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły. W razie pytań prosimy o kontakt – tel. 62 735 60 91.

Klasa 1: kliknij, aby otworzyć lub pobrać wniosek,

Klasa 4: kliknij, aby otworzyć lub pobrać wniosek,

Klasa 7: kliknij, aby otworzyć lub pobrać wniosek

Rodzice i dzieci, powietrze bez śmieci

W styczniu br.  uczniowie naszej szkoły, pod opieką pp. Małgorzaty Łabęckiej i Patrycji Muss, przystąpili do programu edukacyjnego pn. „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci”. Program jest edukacyjną kampanią społeczną Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. W program edukacyjny  wpisany  został  konkurs pn. „Powietrze bez śmieci”, który adresowany jest do uczniów klasy pierwszej.

W ramach konkursu odbywają się lekcje – pogadanki, dyskusje oraz eksperymenty, które związane z powietrzem, ze smogiem,  z ochroną powietrza przed zanieczyszczeniami. Uczniowie chętnie odpowiadają na pytania: czym jest powietrze, co to jest smog, jakie są skutki dla zdrowia niesie zanieczyszczone powietrze, jakie działania należy podejmować, aby skutecznie zapobiegać zanieczyszczaniu powietrza.

Projekt potrwa do kwietnia. Przewidziane są jeszcze kolejne lekcje z tego tematu oraz spotkania ze specjalistami.

IMG_4474