„Być dla kogoś” w wykonaniu Wiktorii i Kacpra

Miło nam zaprezentować kolejny teledysk w wykonaniu naszych uczniów. Tym razem Wiktoria i Kacper Zdunkowie prezentują interpretację piosenki „Być dla kogoś”. Nagranie odbyło się w studiu dźwiękowym w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu (ogromne słowa wdzięczności dla Tomka Rudzkiego!), natomiast montaż to efekt pracy Weroniki Durajczyk z Telewizji Szkolnej. Kolejne utwory w przygotowaniu. Pojawią się po wakacjach.

Miłego oglądania i słuchania!

  

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa