Godnie reprezentowali szkołę

W piątek 27.03.2026 r. w Szkole Podstawowej nr 13 odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego „POLUBIĆ MATEMATYKĘ” im. Marzanny Pietrzykowskiej.

Naszą szkołę dzielnie i wytrwale reprezentował zespół w składzie: Filip Grzegorowski 6a, Dominik Kuroszczyk 6b i Tomasz Niechaj 6b.

Uczniowie zmierzyli się z zadaniami matematycznymi na wysokim poziomie i bardzo liczną konkurencję. Chodź nie udało nam się zająć żadnego miejsca serdecznie gratulujemy naszemu zespołowi!

Czytelniczy sukces Ady!

Miło nam poinformować, że Ada Płocharz z klasy 3b (wychowawczyni: Elżbieta Rychlicka) została zwyciężczynią w kategorii klas III-IV V Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania, który odbył się 24 marca br. w Szkole Podstawowej nr 4! Ten sukces to zapowiedź kolejnych triumfów obecnej trzecioklasistki. W doborowej stawce uczestników bardzo dobrze zaprezentowały się także Liliana Rurek z 6b oraz Julia Anioł – uczennica 7b. Gratulujemy!   

Szachowali ekologicznie

Z radością informujemy, że w Vll Turnieju Szachowo-Ekologicznego „Ekoszach” pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego naszą szkołę reprezentowali: Max Kryśków, Leon Kryśków i Mikołaj Matys (wszyscy 1b), Igor (3b) i Borys (5b) Kucharzakowie.

Gratulujemy odwagi, zaangażowania oraz godnego reprezentowania szkoły. Życzymy dalszego rozwijania pasji i kolejnych sukcesów!