Biegały w blasku Słońca

Dnia 29 maja br. odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych w Żerkowie. Palące słońce, do pokonania 2 kilometry, na trasie dwie górki, a ze swoimi słabościami zmierzyło się 6 dziewcząt z naszej szkoły: Beata Dominik (najszybsza w ekipie), Ewa Dominik, Zuzanna Zwierz, Julia Kupaj, Ola Kupczyk, Wiktoria Konieczna (opiekunem była A. Sobczak). Ostatecznie reprezentantki SP 14 zajęły wysokie, siódme miejsce.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce sportowej. 

I miejsce w powiecie w Turnieju o Ruchu Drogowym

W dniu 10 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje powiatowe do  Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie musieli wykazać się znajomością: znaków i przepisów ruchu drogowego, pomocy przedmedycznej  oraz opanowania roweru na terenie miasteczka ruchu drogowego oraz toru przeszkód.  W wyniku bardzo wyrównanej rywalizacji nasi uczniowie w składzie: Aleksander Sitarz (klasa 3d), Bartosz Pabian (klasa 2a), Norbert Warzecha (klasa 2c) zajęli I miejsce i zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 21 maja 2018r. w Szkole Podstawowej w Chojnie.  

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!