Wyniki konkursu plastycznego pt. „Wolność – kocham i rozumiem”

Znamy zwycięzców szkolnego konkursu plastycznego „Wolność- kocham i rozumiem”, zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 11 listopada!

Uczestnicy popisali się oryginalnością i zdolnościami plastycznymi, dzięki czemu Jury konkursowe – opiekunowie SU – miało nie lada wyzwanie, wybierając najlepszą pracę.

Wygrała Natalia Widzińska (6a). Miejsce II zajął Adam Walczak (1b) Trzecia lokata przypadła Antoninie Szulc (2a) Wyróżnieni to: Patryk Doktor (3a) Marcel Górzyński (1b) Nagrodzeni otrzymali piękne dyplomy i nagrody, które wręczyła pani Dyrektor. Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

12 października odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Piętnaścioro kandydatów ubiegający się o funkcję przewodniczącego miało okazję przedstawić swój program na plakatach wyborczych oraz dokonać autoprezentacji, odwiedzając sale lekcyjne.

Nie zabrakło chwytliwych postulatów: „Brak prac domowych”, „Więcej wycieczek” czy „Szkolne dyskoteki”. Każdy z uczniów i nauczycieli naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwały opiekunki samorządu: p. Ania Pierucka i p. Monika Wawrzyniak. Panie były odpowiedzialne za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania. Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły został uczeń z klasy 8a – Kacper Kruszyk, który zdeklasował swoich konkurentów. Zdobył 105 głosów.

Kacprowi gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska. Wszystkich uczniów klas 1-8 zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu.

Przekazaliśmy dary do schroniska dla zwierząt

Dnia 17 grudnia 2019 r. Samorząd Uczniowski złożył wizytę w schronisku w Wysocku Wielkim. Razem z panią Renatą  Jaszczyńską i członkami samorządu zebraliśmy karmę, koce, miski i inne potrzebne akcesoria dla zwierząt w schronisku. Przy okazji wyprowadziliśmy pieski na spacer. Zachęcamy wszystkich do adopcji oraz pomocy potrzebującym psom. Każda pomoc jest wskazana.

Dziękujemy za dary!

Samorząd Uczniowski