Znamy zwycięzców szkolnego konkursu plastycznego „Wolność- kocham i rozumiem”, zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 11 listopada!
Uczestnicy popisali się oryginalnością i zdolnościami plastycznymi, dzięki czemu Jury konkursowe – opiekunowie SU – miało nie lada wyzwanie, wybierając najlepszą pracę.
Wygrała Natalia Widzińska (6a). Miejsce II zajął Adam Walczak (1b) Trzecia lokata przypadła Antoninie Szulc (2a) Wyróżnieni to: Patryk Doktor (3a) Marcel Górzyński (1b) Nagrodzeni otrzymali piękne dyplomy i nagrody, które wręczyła pani Dyrektor. Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym!









