Wyróżnienie Patrycji. „Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie”

Patrycja Bagdziun, uczennica klasy 4a, wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy wzięli udział w konkursie plastycznym „Bądź eko, działaj eko” organizowanym na terenie Wielkopolski przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie!”, a plakat Patrycji Bagdziun otrzymał wyróżnienie – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa