Zwyciężyli w mieście

Uczniowie klas 3. (odział gimnazjalny) i 8. wygrali bezapelacyjnie Mistrzostwa Miasta w piłce nożnej. Wygrali wszystkie swoje spotkania i zostali mistrzami Ostrowa Wielkopolskiego. 
Skład:
     Cegła Kacper 8f             
     Chmiel Kamil 3b   
    Grycman Mikołaj 3b   
    Jureczek Bartosz 3b      
    Kwiecień Filip 8f    
    Piotrowicz Kacper 3b    
    Sobczak Jakub 8f 
    Stojanowski Piotr 8f  
    Szczepaniak Krystian 3b 
    Wojciechowski Igor 3b   

Wyróżnienie Patrycji. „Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie”

Patrycja Bagdziun, uczennica klasy 4a, wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy wzięli udział w konkursie plastycznym „Bądź eko, działaj eko” organizowanym na terenie Wielkopolski przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie!”, a plakat Patrycji Bagdziun otrzymał wyróżnienie – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!