Uczniowie klas 3. (odział gimnazjalny) i 8. wygrali bezapelacyjnie Mistrzostwa Miasta w piłce nożnej. Wygrali wszystkie swoje spotkania i zostali mistrzami Ostrowa Wielkopolskiego.
Skład:
Cegła Kacper 8f
Chmiel Kamil 3b
Grycman Mikołaj 3b
Jureczek Bartosz 3b
Kwiecień Filip 8f
Piotrowicz Kacper 3b
Sobczak Jakub 8f
Stojanowski Piotr 8f
Szczepaniak Krystian 3b
Wojciechowski Igor 3b
Category: Osiągnięcia naszych uczniów
Sukces Julii
Julia Wesołowska, uczennica klasy VIIIe, jest autorką jednej z najlepszych prac w kategorii klas VI-VII szkoły podstawowej w konkursie plastycznym pt.: „Opowiedz mi, tato, jak na mnie czekałeś przed moim urodzeniem”.
Rysunek Julii został umieszczony w kalendarzu Diecezji Kaliskiej na rok 2019.
Gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.
Wyróżnienie Patrycji. „Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie”
Patrycja Bagdziun, uczennica klasy 4a, wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy wzięli udział w konkursie plastycznym „Bądź eko, działaj eko” organizowanym na terenie Wielkopolski przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Walka ze smogiem. Chrońmy nasze zdrowie!”, a plakat Patrycji Bagdziun otrzymał wyróżnienie – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


