Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 na podium

 27 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski,, Mój Kraj…, moja Ojczyzna”.

Uczniowie ostrowskich szkół  prezentowali utwory patriotyczne związane z odzyskaniem niepodległości.

Laureatką  konkursu w kategorii uczniów klas 7-8 została Julia Przybył z 8g.

II miejsce zajęła Julia Trześniewska z klasy 8a.

W tej samej kategorii otrzymał wyróżnienie Szymon Jończak- Lis z klasy 8e.

Zwycięzcom i opiekunom gratulujemy.

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej

1. MIEJSCE – SP 14 OSTRÓW WLKP
2. MIEJSCE – SP SOBÓTKA
3. MIEJSCE – SP SIEROSZEWICE
4. MIEJSCE – SP SOŚNIE
W TURNIEJU BRAŁO UDZIAŁ 8 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW Z POWIATU OSTROWSKIEGO. NASZA DRUŻYNA WYGRAŁA WSZYSTKIE SWOJE MECZE W GRUPIE, A W FINALE POKONAŁA SP SOBÓTKA 3:0. Gratulujemy!
Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Cegła, Filip Kwiecień, Jakub Sobczak, Piotr Stojanowski (wszyscy 8f) oraz Kamil Chmiel, Marcin Chmiel, Mikołaj Grycman, Bartosz Jureczek, Eryk Kałuża, Maksymilian Kieliba, Jakub Kramarczyk, Kacper Piotrowicz, Krystian Szczepaniak i Igor Wojciechowski (wszyscy 3b).

 

Konkurs kodowania – scratch.

II konkurs kodowania w scratchu organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 dobiegł końca. Szkołę Podstawową nr 14 reprezentowali uczniowie klasy 7a – Kacper Foltyniewicz, Piotr Zaradny i Marcin Wasiela i mimo iż nie udało im się stanąć na podium, to zdjęcia jednoznacznie pokazują, że konkurs sprawił naszym sporą frajdę, a zdaje się, że to jest główny cel każdego konkursu.

Wielkie brawa Panowie i dużo radości i sukcesów w kolejnych zmaganiach.