Organizacja pracy od dnia 1 lutego

Informujemy, że od poniedziałku utrzymany zostaje dotychczasowy system pracy szkoły: 

Klasy I-III pracują stacjonarnie zgodnie z planem lekcyjnym.

Świetlica dla uczniów klas I-III funkcjonuje w godzinach  6.30 – 16.30.

Klasy IV –VII pozostają nadal w systemie nauki zdalnej (on-line).

Rodziców prosimy o niewchodzenie do szkoły oraz zaopatrywanie dzieci w maseczki, które obowiązują w przestrzeni wspólnej szkoły.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa