Zakończenie II Międzyszkolnego Konkursu „Multitwórca”

Detektywistyczna opowieść o znikającym cukrze dla konia i mrówkach w roli głównych podejrzanych oraz historia o „Nietoperku, co jeździł na rowerku” – to prace, które zwyciężyły w konkursie „Multitwórca”.

Zadaniem uczestników było stworzenie własnej książki metodą lapbooka, a komisja oceniała zarówno wymyśloną historię, jak i pomysłowość wykonania.

We wszystkich pracach widać było duże zaangażowanie, kreatywność autorów oraz estetykę wykonania. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

 

I miejsce – Wojciech Urbaniak i Brunon Sułot

II miejsce – Julia Anioł

III miejsce – Milena Mądry i Oskar Platz

  Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!    

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa