Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych 2017/2018

Adam Hybsz uczeń klasy II a

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 

Marcin Lisik uczeń klasy III b.

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 

Bartosz Słomiński uczeń klasy III b

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Cyprian Stasiak uczeń klasy III d

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Agnieszka Miętkiewicz uczennica klasy III e

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

 

Jakub Popiel uczeń klasy III e

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego 

 

Uczniowie przygotowali się pod kierunkiem: p. Renaty Olkowicz, p. Moniki Jończak-Lis, p. Joanny Urbaniak, p. Dariusza Pietraszka oraz  p. Jarosława Paszkiewicza. 

I miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 12 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje miejskie do  Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie musieli wykazać się znajomością: znaków i przepisów ruchu drogowego, pomocy przedmedycznej  oraz opanowania roweru na terenie miasteczka ruchu drogowego oraz toru przeszkód.  W wyniku bardzo wyrównanej rywalizacji nasi uczniowie w składzie: Aleksander Sitarz (klasa 3d), Bartosz Pabian (klasa 2a), Norbert Warzecha (klasa 2c) zajęli I miejsce i zakwalifikowali się do etapu powiatowego.  

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs informatyczny „Cyborg”

Miło mi wszystkich powiadomić, że wyróżnienia w tym prestiżowym konkursie (15 edycja) otrzymali uczniowie naszej szkoły tj. Mateusz Luciński z klasy 7g (w kategorii Szkół Podstawowych) oraz Jakub Leśniak z klasy 3b (w kategorii Gimnazjów). Gratulacje również dla pozostałych uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę: Adam Hybsz, Kamil Koniak (2a), Mateusz Krysiak oraz Jakub Sitko (2d).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy!